ČLÁNKYEXTRALIGAINFORMACEVÝJEZDY

INFO KE VSTUPENKÁM DO PARDUBIC

Vstupenky do Pardubic jsme začali řešit již před koncem minulé sézony.

Podařilo se nám domluvit si před začátkem této sezóny schůzku s policií v Hradci a také se zástupci pardubické, včetně ředitele krajské PČR PCE p. Švejdara.

Chtěli jsme si vyříkat oboustranně některé věci o derby, a také právě vstupenky. Zástupci policie  nás plně podpořili ve snaze mít naše fanoušky u sebe a tím eliminovat případné konflikty při roztroušení po celém stadionu jako tomu bylo dříve. Šlo nám o možnost zklidnit situaci tak jako při Memorandu sepsaném v roce 2014 a navázat na něj.
Využili jsme nabídky p.Švejdara že bude „prostředníkem“ a probere možnosti s vedením hokeje v Pardubicích. Před nějakou dobou od něj přišla informace, že za policii dal klubu doporučení k rezervaci sektorů 102 a 202 (vedle kotle hostů) pro nás. Pardubické vedení se podle všeho stavělo pozitivně k tomuto řešení a máme si tedy o lístky požádat.

Brali jsme to jako příslib ochoty a možnost znovu navázat na Memorandum s novým Pardubickým vedením.Hradecký klub ho dodnes bere jako platné a fanoušci z Pardubic si mohou kdykoliv požádat o rozšíření sektoru hostů. Očekávali jsme tedy normální domluvu, komunikaci a chtěli jsme společně jednat.

20.10.2017 byl odeslán dotaz mailem na p. Salfického a p. Cejpa z Dynama s žádostí o potvrzení této informace a domluvu o distribuci. Nikdo neodpověděl, přitom email byl prokazatelně přijat a přečten. V kopii byl i náš GM p. Kmoníček aby byl v obraze o aktuální situaci, protože i na něj šli vaše dotazy na lístky.
Ve čtvrtek 2.11 jsme požádali pana Kmoníčka zda by se pokusil hradbu mlčení prolomit a zavolal panu Salfickému. Odpoledne nás informoval, že v pátek 3.11 nám pardubické vedení odpoví …
Je sobota 4.11 cca 11hodin a odpověď žádná … jedinou „odpovědí“ je včerejší zjištění o prodeji lístků na derby online včetně zmíněných sektorů 102 a 202.

Opět tedy došlo na straně vedení v Pardubicích k odmítnutí komunikovat, řešit a veškerá snaha a práce na této akci byla tedy zničena. Ano nemusí nám ty lístky dát, je to jejich volba, ale minimálně je slušnost odpovědět!
Jsou tu znovu pouze naschvály, oddalování a pokusy o eliminiování hradeckých fanoušků na jejich stadionu. Pokračuje tedy neférové jednání jako předchozí sezóny, ale ono se vedení v Dynamu vlastně zase až tak nezměnilo.

Bohužel nemáme ani informace o vstupenkách do sektoru hostů, nevíme tedy zda nám je dají a v jakém počtu. Tyto vstupenky jsou přednostně pro členy fanklubu. a ti budou vyrozumněni. Pokud nám nějaké lístky zůstanou bude možné je poskytnout i ostatním.
Prosím nepište nám do zpráv apod., systém je jasně nastaven, respektujte ho tedy.

Fanclub HCHK 2007 z.s. tedy nebude mít jiné lístky a vše je na vás, snaha byla. A proto jediné co mohu poradit je ….

 

KUPUJTE LÍSTKY ONLINE!

BUDEME TAM DOMA!

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button