ČLÁNKYEXTRALIGAINFORMACEMEZINÁRODNÍNOVINKYVÝJEZDY

DŮLEŽITÉ INFORMACE K VÝJEZDŮM!

PŘEČTĚTE SI PROSÍM PEČLIVĚ CELÝ ČLÁNEK, JEDNÁ SE O DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!

Začala nám nová výjezdová sezóna a ne zrovna ideálně.

Už od loňské sezóny jsou během výjezdů problémy s nevhodným chováním některých jedinců. Došlo k více problémům s chováním v autobusech jak k vybavení, tak i k řidičům. Následkem jsou naštvaní řidiči, kteří s námi nechtějí jezdit a také naštvaný dopravce, který má poškozené autobusy a přichází tak o další zakázky, kdy autobus nemůže vyjet. Ten pak také není příjemný a zbytečně se oboustranně hrotí problémy, které se dají vyřešit i v klidu. Navíc tyto škody pak zaplatíme my všichni fanoušci, protože od teď, budeme veškeré škody hradit. Dosud nesl tyto náklady dopravce Zdenda Pavlík a věřte, hodně výjezdů by se za to dalo odjet! 

A pokud budeme škody platit, tak jako za úklid autobusu po Spartě 1500,- (což je ta nejmenší částka) je jasné, že tyto náklady se promítnou do cen výjezdů. Jezdíme za více než dobré peníze, porovnejte si ceny výjezdů jinde, třeba ve vesnici vedle…Třinec 700,- apod.

Začněme tedy ještě jednou, s čistým štítem z obou stran, bez výčitek a předsudků!

Zdendu mrzí a omlouvá se pokud někoho za poslední dobu naštval nebo urazil, bylo toho i na něj moc. A stejně tak já doufám, že z naší strany je to stejné.

Jedeme na výjezd, ne na funus a chceme se pobavit, odreagovat a hokej je jen záminka … ALE!

V autobusech se budeme chovat jako lidé, stejně tak jako se chováte například v autech svých, nebo v autech rodičů.

Nebude tolerováno jakékoliv poškozování vybavení, nebo znečišťování autobusu.

Pokud si berete pití, jste zodpovědní, abyste ho nerozlévali po zemi nebo sedačkách, stejně tak jídlo nepatří na zem a už vůbec ne na sedačky. Pokud se tak už nechtěně stane, je potřeba to řešit a oznámit vedoucímu výjezdu.
Úmyslné poškozování vybavení, sedaček apod. není přípustné, není důvod lomcovat se sedáky, opěrkami nebo čímkoliv jiným. Stejně jako není nutné lepit vlepky po autobuse nebo bušit do oken a stěn. Další příklad jsou barvy na obličej, které se pak obtisknou na sedačky a potahy záhlavníku, použijte je to příjezdu na místo a před cestou zpět setřete, aby nešpinily (nebo použijte takové, které nešpiní).
Jakékoliv organizační věci k výjezdu se budou řešit s vedoucím a ne s řidiči. Ti mají svou práci za volantem a nikdo na ně nebude pořvávat. Autobus staví na předem určených místech vedoucím, pokud potřebujete nutně zastávku tak požádáte jeho a pouze on bude jednat s řidičem. Vedoucím výjezdu je převážně Zaza nebo bude určen někdo vedením fanklubu.

Na konci výjezdu provede vedoucí s řidičem kontrolu a případné problémy zaznamená. Škody budou pak vymáhány jmenovitě podle místa, kdo a kde sedí, ten si za své místo zodpovídá! Pokud nebude viník dohledán, bude škoda účtována FC a tyto částky budou promítnuty do cen výjezdu (zpětně bude všem účastníkům výjezdu rozpočítána tato částka a při další cestě vyžadováno doplacení nebo zvedneme % ceny všech výjezdů a všichni to zaplatíme?).
To pro Vás všechny znamená jediné – netolerovat jedince, kteří se chovají jako demoliční četa! Pokud tedy uvidíte takové chování, informujte vedoucího, aby mohl situaci řešit na místě, nebo následně. Potřebujeme ovšem pomoc všech, aby to fungovalo.

Každý, kdo bude porušovat pravidla, bude nést následky a bude uveden na „black list“ a nebude se účastnit výjezdů.
Pokud dojde na nejhorší, agrese apod., bude výjezdník vysazen na nejbližší pumpě!

Říkejte tomu klidně „práskání, bonzáctví“ apod., ale pokud nedojde ke zklidnění, tak výjezdy nebudou vůbec! A to nechceme nikdo.

Všichni jste už asi zaznamenali nový systém přihlašování na výjezdy pomocí Google Formulářů.
Důvodem je zjednodušení celého systému, nelze sedět neustále během pracovní doby u emailu a odpovídat a ručně zapisovat účastníky.
Ve formuláři uvedete potřebné údaje (je nutné zadat každého výjezdníka zvlášť) a odešlete, potom se vám zobrazí informace o úspěšném odeslání a tedy příhlášení s textem, který shrnuje podmínky výjezdu – tím s ním i souhlasíte.
P
okud se na výjezd nedostavíte bez omluvy, budete muset výjezd zaplatit, jinak bude opět platit „black list“ a zákaz na výjezdy do uhrazení dlužné částky.
Aktuálně nelze bohužel zasílat automatické potvrzení na email, u kterého je Googlem vyžadováno ověření pomocí „reCaptcha“ které, jak se zjistilo, nefunguje na telefonech a tabletech spolehlivě a některým se nepodařilo přihlásit. Tato funkce nelze nyní vypnout a Google není ochotný tuto volbu zavést, snad prozatím.

Pojďme si užívat výjezdy, bavit se, ale buďme lidé! Jedeme za hokejem, za zážitky a za naším týmem, městem!
NIC NEŽ HRADEC!


Pajda

Související články

Podívej se
Close
Back to top button