ČLÁNKYINFORMACE

PROHLÁŠENÍ K UDÁLOSTEM V DERBY

FANCLUBHCHK 2007 z.s se distancuje od sbírky jejíž účelem je pomoc vybrat finanční prostředky pro fanoušky postihnuté pokutou z posledního derby. Pokud se nějaká sbírka uskuteční jedná se o soukromou aktivitu která nemá žádnou souvislost s fc a případné znaky spojení jsou vinou jednotlivce.
To co se stalo u nás na stadionu je neomluvitelné a nepřijatelné. Pro mnoho lidí je hokej jen záminka. Někdo si to ale posunul trochu dál a to do stavu, že fandění je jen záminka. Kde by byl hokej kdyby všichni dostali přes držku už před utkáním. Nikdo by na led nevyjel a žádné utkání by se neodehrálo. Toto NECHCEME a nikdy chtít NEBUDEME.

FANCLUBHCHK 2007 pro mnohé s tímto prohlášením zaspal, my si to nemyslíme. Všichni jsme se snažili sehnat záběry prokazující zjevné provokování p.Lubiny. Aktivně jsme komunikovali s klubem a řešili následky, které to pro nás bude mít. Bohužel ani z jednoho záběru  nebylo provokování p.Lubiny prokazatelně zřejmé. Ovšem ani toto by ty dva neopravňovalo k činu který spáchali.

FANCLUBHCHK 2007 odsuzuje házení nápojů na aktéry utkání, výslovně jsme před tímto varovali a souhlasíme s vedením klubu, aby si následky nesli vinici.

FANCLUBHCHK 2007 bere tuto celou záležitost za vyřízenou a z naší strany definitivně ukočenou, ptže čím více se z hovnem mažeš tím více smrdí

Související články

Back to top button