ČLÁNKYOSTATNÍ

I hvězdy mají srdce a pomáhají

Ráda bych vás pozvala na nedělní přátelské derby ve fotbale mezi hokejisty Hradce Králové a Pardubic 26. června od 17:00. Jedná se o charitativní akci, jejíž výdělek bude rozdělen mezi rodinu těžce nemocné sedmileté Míši a hradeckou speciální školu PROINTEPO – Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o. Pojďme společně udělat dobrou věc a připojit se k této akci a zafandit našim hokejistům. Na konci utkání bude autogramiáda hokejistů.

K dispozici budeme mít i vlastní sektor s občerstvením (klobásy, párky, pivo, nealko a jiné pochutiny), takže se nebudeme muset mačkat s nikým jiným ve frontě.

A kdo že vlastně z hokejistů bude na hřišti? Určitě uvidíme naši hvězdu z repre Ríšu Jarůška, Blaže Gregorce, Standu Dietze, Patrika Rybára, Martina Štajnocha v bráně, Ondru Kacetla (jen autogramiáda) a spoustu dalších….

Vstupné na tuto akci je pro náš fanclub 90 Kč a celá suma poputuje na podporu obou institucí.

Fotbalové utkání bude sehrané ve sportovně – kulturním areálu T.J. Sokol Živanice, začátek utkání 17:00. Součástí tohoto projektu bude také dražba předmětů veřejně známých osobností, sportovních klubů a samotných sportovců. Tuto akci již podporují a předměty do dražby věnovaly či přislíbily tyto osobnosti – Gabriela Soukalová, Karolína a Kristýna Plíškovy, Andrea Hlaváčková, Eva Samková, Tomáš Plekanec, Dagmar Pecková, Tomáš Kraus i Petra Kvitová, hráči AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, FK Jablonec, Sigma Olomouc nebo Dukla Praha aj.

Tato sedmiletá holčička kvůli vážným zdravotním problémům, které u ní nastaly patrně v souvislosti s očkováním a rozsáhlou dechovou a srdeční zástavou, váží nyní pouhých 15 kg, neovládá vlastní tělíčko ani řeč – nechodí, nesedí sama bez opory, komunikuje pouze přes obrázky a speciální piktogramy. Proto potřebuje nepřetržitou péči své rodiny, která je enormně náročná z časového, psychického i finančního hlediska. Více informací o nemocné Míše najdete na www.pomoztemisce.cz

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button