AKCEČLÁNKY

Fanoušci dětem – Vaneska

Vážení fanoušci s dobrým srdcem,

je to přesně rok, co se uskutečnila sbírka pro Vanesku, která stále bojuje, společně s maminkou, každý den o holý život mezi námi. Jak moc bychom byli rádi, kdyby se tahle naše aktivita proměnila k výraznému zlepšení zdravotního stavu Vanesky. Jenže jsme jen lidi. Vaneska bojuje a společně s maminkou jistě věří v lepší zítřky. Stejně tak věříme i my, že se vše ubere tím správným směrem. Vzhledem ke zdravotnímu stavu, se Vaneska dlouho nemohla zúčastnit pobytu v lázních Adeli na Slovensku, tak jsme se dohodli na jiné formě pomoci. A protože se v neděli s Plzní uskuteční další sbírka, přikládáme Vám zde fotky věcí, které se nakonec z vybraných peněz pořídily.

Maminka Vanesky by Vám ráda ještě jednou poděkovala:

„Chtěla bych tímto všem moc poděkovat za příspěvek pro Vanesku. Část výtěžku z loňské benefice „Fanoušci dětem“ jsem použila na nákup speciálního lůžka, které mi usnadňuje každodenní péči o dceru jako je polohování, cvičení, podávání výživy a hygiena. Část daru jsem použila na výměnu vstupních dveří do bytu a vchod je nyní zcela bezbariérový.

Velice si vážím Vaší pomoci a děkuji, že Vaše srdce jsou otevřená a nejste lhostejní k dětem jako Vaneska, děkuji.

Krásné a poklidné Vánoce, v novém roce 2018 mnoho zdraví a úspěchů

přeje

Vaneska s mamkou

Maminku Vanesky budete moci potkat i jako aktivní osobu na letošní sbírce „Fanoušci dětem“, jelikož se s námi vydá mezi Vás a pomůže s výběrem.

Takže v neděli doražte na hokej na Plzeň, kde nepůjde jen o hokej a o Plzeň.

Těšíme se na Vás

Tým

Fanoušci dětem pod záštitou FANCLUBHCHK2007 z.s.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button