MEZINÁRODNÍVÝJEZDY

Výjezd do Bernu 900kč i se VSTUPENKOU

Náš klub se dostal na černou listinu účastníků letošní CHL a kdo ví, kdy se zase budeme moci vydat s hradeckým hokejem za hranice naší vlasti. (krom Spengler Cupu)

I přesto jsme se rozhodli vyjet a podívat se do Bernu, kde vždy vládne bouřlivá a podle mnohých i nejlepší atmosfera v Evropě. Čas odjezdu jsme stanovili tak, abychom jsme měli možnost Bern trochu poznat či se lehce posílit před samotným utkáním.

 

Cena výjezdu: 900kč včetně VSTUPENKY

 

Odjezd: úterý 10.10.2017 v 1:00 ráno od Zimního stadionu (návrat ve středu 11.10. v dopoledních hodinách)

Závazná přiháška: vyjezdy@www.fanclubhchk2007.cz a uhrazení jízdného(900kč) na účet  107-6253880277/0100 (do poznámky napište BERN a jména přihlášených) V případě neuskutečnění výjezdu, peníze ihned vrátíme na účet z kterého odešly.

 

Výjezd se uskuteční pokud se přihlásí alespon 40 fanoušků. Kapacita autobusu je 49 míst.

Uzavření přihlášek je do 7.10.2017.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button