AKCEČLÁNKY

ŠTĚTEC NENÍ ZLOČIN IV.

Již tradičně si můžete přijít napsat vzkaz klukům do kabiny. Vyjádřit jim díky za dosavadní výkony nebo naopak popřát hodně štěstí do dalších zápasů které je čekají.

Jedná se již o čtvrtý ročník této akce, kterou navštěvovalo zprvu desítky a loni i stovky fanoušků. Každý rok je o akci „štětec není zločin“ stále větší a větší zájem.
Tato skutečnost nás velice těší a proto jsme se rozhodli jí zkusit pozvednout na celostadionovou úroveň. Vytvořte vzkaz, předejte energii borcům na ledě přímo ze svého oblíbeného místa na sezení či stání.

V sobotu 28.1.2017 od 10:00 do 18:00 na zimním stadionu Vám k tomu pomůžeme a dodáme vše potřebné. (štětce,papíry,barvy).

Vzkazy si samozřejmě můžete připravit i doma a přinést si je přímo na stadion. Vytahovat se budou o I. komerční přestávce úvodní třetiny zápasu s Vítkovicemi konaném v neděli 29.1.2017 od 17:20.

V den příprav vzkazů hrají junioři od 12:00 s Karlovými Vary a starší dorostenci od 15:30 s Plzní. Dobře, není to náhoda. Cílíme a podpoříme naše naděje v jejich tažení mládežnickou extraligou.

Těšíme se na Vás Fanclubhchk2007 a Ultras Mechov

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button