ČLÁNKYINFORMACE

Schůzka s vedením klubu.

Vedení klubu Mountfield HK chystá ještě před startem nového extraligového ročníku setkání s královéhradeckými fanoušky. Tentokrát nepůjde o autogramiádu, ale o jednání mezi členy managementu hradeckého hokejového klubu a vedením a členy fanklubu. Akce je naplánována na středečních 18:00.

 

Členům Mountfieldu HK nejsou názory jeho příznivců lhostejné, dlouhodobě se snaží udržet vzájemnou pravidelnou komunikaci na vysoké úrovni. V poslední době se navíc objevila témata, která je dobré vyřešit při osobní schůzce, proto generální manažer klubu Aleš Kmoníček svolal na středu 30. srpna vzájemné setkání.

Od 17:00 přivítá v rámci uzavřené společnosti vedení fanklubu, o hodinu později – v 18:00 – ve VIP místnosti na zimním stadionu další členy fanklubu k široké diskuzi nad různými tématy, jedním z nich budou i ceny občerstvení na zimním stadionu. VIP místnost se nachází v útrobách zimního stadionu. Do VIP místnosti se dostanete vchodem přes vrátnici, za ní doleva a po schodech na horu, kde již nemůžete minout nápis VIP místnost.

„Toto setkání se konná hlavně proto, aby jsme se mohli plně seznámit s novými řády e-ligy. Vyjádřit názory a svoje nespokojenosti s kvalitou a zvýšenou cenou občerstvení na ZS. Pokud jste s něčím nespokojeni, přijďte to říct lidem, kteří to mohou ovlivnit“ dodává předseda Fanclubhchk2007 Libor Pytlík.

 

Středa 30.8. 18:00 VIP místnost na Zimním stadionu v Hradci Králové.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button