EXTRALIGAVÝJEZDY

Pojeďte s fanklubem podpořit tým proti Slavii

Další tematický výjezd, specialita hradeckých fanoušků, je tady. V pátečním utkání proti Slavii se oficiální fanklub hradeckého mužstva chystá navázat loňskou plážovou párty, k čemuž letos využije stylizace do let padesátých. Celá akce se jmenuje GENTLEMAN´S PÁRTY, takže si s sebou nezapomeňte saka, košile, kravaty a klobouky (pánové), a sukně, lodičky a šaty (dámy). Dostane se totiž i na tanec!

Není pochyb o tom, že celá akce bude stát za to – tak je tomu ostatně při každém tematickém výjezdu, o čemž svědčí nadšené hlasy fanoušků napříč celou republikou. Samozřejmě že oblečení ve stylu padesátých let není nezbytně nutnou podmínkou. Více se dozvíte na oficiálním webu fanklubu.

V současné době jsou naplněny tři autobusy, čtvrtý se rychle plní. Jeden autobus je vyčleněn čistě pro rodiny s dětmi (požadavek na rezervaci místa do tohoto autobusu prosím uveďte do e-mailu). Hlásit se můžete na vyjezdyfchk@seznam.cz. Stačí uvést celé vaše jméno či jméno fanouška/fanoušků, které přihlašujete. V cenách níže nejsou zahrnuty vstupenky, ty fanklub nezajišťuje. Je na každém účastníkovi, zda-li využije předprodeje, nebo lístky zakoupí až na místě. Sektory, v jejichž prostorách bude hradecký fanklub, nesou označení 117 a 118.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button