EXTRALIGANOVINKYVÝJEZDY

INFO K VÝJEZDŮM NA FINÁLE!

Vše vyprodáno, jedeme plný sektor!

1) změna času odjezdu na 12:00 – omylem byl napsán odjezd 10h (omlouvám se), věříme že nikomu posun na déle nebude vadit. Sraz u stadionu 11:30

2) PREFERUJEME  PLATBU PŘEVODEM – protože je Vás skoro 200 bude to pro všechny lepší, zrychlíme tím proces při nástupu.

číslo účtu FC: 2501357824/2010 – do poznámky pro příjemce uveďte PŘÍJMENÍ KAŽDÉHO pokud platíte za víc lidí, ne pouze své příjmení!
Platbu musí být připsána na účet fanklubu do pátku 21.4 odpoledne 14h (využijte okamžitou platbu tj nejrychlejší způsob).
Pokud nebude možné spárovat platbu (nedojde včas, nebudou komplet jména apod.) budete muset uhradit výjezd hotově u autobusu.Tyto platby vám budou zaslány zpět po dohledání až po finále!
Nežádejte žádné výjimky, změny apod., není na to čas, odpovědi se nedočkáte! Pošlete platbu jak je uvedeno nebo zaplatíte u autobusu, žádná jiná cesta není.

3) Je striktně zakázano ničit a znečišťovat autobusy, včetně zákazu kouření včetně elektronických cigaret! Stejně jako řvaní na řidiče a jejich obtěžování!

Pokud to někdo nepochopí bude v nejbližší možné zastávce vysazen! Fanklub nehodlá platit čištění a opravy, vše vám bude přeúčtováno, zpětně lze zjistit kdo kde seděl a budeme po vás vyžadovat úhradu, takže si hlídejte svůj prostor!

PRAVIDLA JSOU DANÁ už roky – https://fanclubhchk2007.cz/…um/

NIC NEŽ HRADEC!

Související články

Back to top button