EXTRALIGAVÝJEZDY

Fanoušci chystají společný výjezd a pochod Pardubicemi!

Na tohle jsme všichni čekali skoro dvacet let. Do diáře nejvyšší hokejové soutěže se po dlouhé době vrací rudě vyznačený řádek se třemi slovy: Derby Hradec – Pardubice! První vzájemný zápas sezóny se odehraje v neděli na ledě pardubické ČEZ Areny a pokud si ho chcete užít se vší parádou, přidejte se k hromadnému výjezdu hradeckých fanoušků!

Fanklub a další desítky příznivců se do Pardubic vydají z hlavního nádraží spěšným vlakem v 17:01. České dráhy ho posílí třemi vozy, proto by se do něj všichni fanoušci měli vejít. Sraz pro zájemce o zakoupení hromadné jízdenky je na nádraží v 16:40, následně se utvoří skupinky po 30 lidech, maximálně pro tolik cestujících lze jednu jízdenku zakoupit.

Protože se v neděli od 15 hodin hraje také fotbalové utkání Hradec Králové – Most, počítá se s tím, že někteří fanoušci pojedou až osobním vlakem v 17:30. Hlavní skupina na ně ovšem počká a v 18 hodin vyjde společný pochod z pardubického nádraží do hokejové arény. Přidat se k němu mohou samozřejmě i ti, kdo do Pardubic vyrazí dříve po vlastní ose.

Pro fanoušky, kteří půjdou do vyhrazeného sektoru hostů, bude zřízen samostatný vchod, u kterého se dají očekávat důkladné prohlídky. Hradečtí příznivci by tak měli mít na vědomí Návštěvní řád ČEZ Areny, aby jejich příchod na stadion a následně i celé utkání proběhly bez potíží. Všechny fanoušky prosíme o dodržení pokynů domácí pořadatelské služby.

V případě, že byste v neděli chtěli dvojnásobnou porci hokejového derby, dorazte do Pardubic už v 16 hodin. V malé hale ČEZ Areny se totiž odehraje očekávaný východočeský souboj v podání mladších dorostenců!

České dráhy vypraví po skončení večerního utkání mimořádný spoj zpět do Hradce Králové. Jeho předpokládaný odjezd je ve 22:00, což se ovšem může dle vývoje zápasu změnit. Kromě toho je možné využít také pravidelný osobní vlak ve 22:45.

Pojďte Pardubicím ukázat, že Hradečáci táhnou za jeden provaz!

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button