EXTRALIGAVÝJEZDY

Fanklub pořádá dva výjezdy, navíc zajišťuje vstupenky

Do dvou lákavých a zajímavých destinací se vypraví hradecký fanklub autobusy v měsíci listopadu. Těsně po polovině jedenáctého měsíce vyrazí do nedaleké Mladé Boleslavi, poslední listopadový den pak zamíří do haly Rondo, kde hraje své domácí zápasy Kometa Brno. Fanklub má na oba mače všechny vstupenky do sektoru hostí, a proto ho v případě, že chcete fandit z hradeckého kotle, určitě kontaktujte.

Z důvodu malých kapacit sektorů hostí v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně a hale Rondo v Brně bude na tyto dva zápasy možné koupit vstupenky do sektoru hostí výlučně přes královéhradecký fanklub. Ten zároveň upozorňuje, že přednostně budou vstupenky rezervovány pro zájemce o výjezd autobusem.

Vstupenky na tyto dva zápasy do kotle hostů je možné objednat na e-mailu vstupenkyfchk@seznam.cz. Do e-mailové zprávy uveďte přesný počet vstupenek a vaše celé jméno, v případě prvního výjezdu navíc o jakou vstupenku máte zájem.

Na oba dva zápasy pochopitelně chystá fanklub autobusové výjezdy, na každé místo v autobuse je automaticky vázána jedna vstupenka. Pokud chcete vyrazit podpořit naše borce, měli byste si pospíšit. Vždyť do Mladé Boleslavi je jeden autobus plný a druhý zaplněn ze dvou třetin.

Výjezd na utkání BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
Datum neděle 16. 11.
Sraz u vrátnice zimního stadionu 14:45
Odjezd autobusu 15:00
Začátek utkání 17:30
Cena – člen fanklubu 100 Kč
Cena – nečlen fanklubu 150 Kč
Cena vstupenky 120 Kč (základní), 60 Kč (senior), 40 (student)
Výjezd na utkání HC Kometa Brno – Mountfield HK
Datum neděle 30. 11.
Sraz u vrátnice zimního stadionu 13:15
Odjezd autobusu 13:30
Začátek utkání 17:00
Cena – člen fanklubu 150 Kč
Cena – nečlen fanklubu 220 Kč
Cena vstupenky 170 Kč

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button