ČLÁNKYINFORMACE

Členství ve fanclubu pro sezónu 2020/21

Vzhledem k situaci s onemocněním Covid-19, představenstvo rozhodlo o automatickém prodloužení členství ZDARMA všem stávajícím členům! Noví zájemci o vstup do fanclubu budou platit polovinu tudíž 200 korun.

Zájemce o vstup do FC je povinen:

  1. Zaslat přihlášku (mail) se jménem, příjmením, přezdívkou pro web fc, emailovou adresou, telefonním číslem, datem narození na adresu prihlasky@fanclubhchk2007.cz
  2. Zaplatit příspěvek 200 Kč převodem na účet 2501357824/2010 (do poznámky uveďte svoje jméno a příjmení), nebo po domluvě osobně v hotovosti.
  3. Následně vznikne členství zápisem do seznamu členů FC
  4. U osob mladších 18 let je nutné přiložit podepsaný souhlas zákonného zástupce

Jelikož vzešla v platnost vyhláška o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR) potřebujeme od Vás písemný souhlas/nesouhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.
Dokumenty o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji, které evidujeme v rámci členství ve fanklubu, v brzké době vložíme na náš web.
Pro další existování fanklubu je toto potřebné absolvovat, bude tedy potřeba podepsat osobně tento dokument. To bude možné na VH, případně během přípravy a nové sezóny.
Kdo nepodepíše tento dokument, nebude moct být jakýmkoliv způsobem informován o výjezdech, akcích atd. (členství nezaniká, ale pozbývá smysl).

Fanclub HCHK 2007 z.s.

Související články

Back to top button